gurlan41.uz

«Kuch bilim va tafakkurda.»
I. A. Karimov

2010 – 2011 – o'quv yili ::  

23-06-2014, 18:31

41–umumiy o`rta ta’lim maktabi o`qituvchi va o`quvchilari tomonidan

2010 – 2011 -o`quv yilida erishilgan

Y U T U Q va M U V A F F A Q I Y A T L A R.

1."Istiqlol nuridan nurafshon vatan” taqdimotlar tanlovi tuman bosqichi.

41 – maktab – II - o`rin.

2."Vatan taqdiri – mening taqdirim” insho tanlovi tuman bosqichi.

Aminboyeva Shodiya (8 sinf) –II - o`rin .

 

3."Yangi avlod” bolalar ijodiyoti festivali.

Matsafoyeva Maftuna (8-sinf) – Nasr va nazm yo`nalishi.

v Tuman bosqichi – I-o`rin.

v Viloyat bosqichi – I-o`rin. O`zbekiston madaniyati va san’ati forum jamg`armasi, Kamolot yoshlar ijtimoiy harakati markaziy kengashi diplomi bilan taqdirlangan.

v Respublika bosqichi - O`zbekiston Respublikasi Xalq Ta’limi Vazirligi, Kamalak bolalar tashkiloti Sertifikati bilan taqdirlangan.

 

4."Zulfiya mukofoti” ga nomzodlar tanlovi tuman bosqichi. Madaniyat yo`nalishi.

Matsafoyeva Maftuna (8 sinf) – I – o`rin.

 

5."Yilning eng yaxshi fan o`qituvchisi” ko`rik tanlovi

v Tuman bosqichi.

1. Rajabov Qudrat (Jismoniy tarbiya) – I – o`rin.

2. Nuraddinov Shuhrat ( Rus tili,

Milliy istiqlol g`oyasi) - II - o`rin.

v Viloyat bosqichi.

Rajabov Qudrat (Jismoniy tarbiya) – II - o`rin.

 

6."Eng chiroyli yozuv daftari” tanlovi tuman bosqichi.

O`rozboyeva Sadoqat (2 sinf) – I - o`rin.

 

 

 

 

7.A. Navoiy tavalludining 570 yilligi.

Buklet yo`nalishi. Tuman bosqichi.

Jumaniyazova Surayyo ( 6 sinf) – I - o`rin.

 

8.Matnazar Abdulhakim xotirasiga bag`ishlab o`tkazilgan "Mangulik jamoli” ko`rik tanlovi tuman bosqichi.

Matsafoyeva Maftuna (8 sinf) – II - o`rin.

 

9."Zulfiyaxonim izdoshlari”ko`rik tanlovi tuman bosqichi.

Matsafoyeva Maftuna tuman hokimligi tomonidan faxriy yorliq bilan taqdirlandi.

 

10." O`yla, izla,top ” Respublika televizion musobaqasi saralash bosqichi (O`zbekiston televideniyesi, Toshkent shahri) da maktab o`quvchilar jamoasi ishtirok etdi.

 

11.II – tur tuman fan olimpiadasi

ism, familiyasi

sinfi

fani

o`rni

1

Azadov Abror

9

Rus tili

II

2

Baxtiyorov Xursand

9

Geografiya

II

3

O`rolova Maqsuda

9

Matematika

III

 

 

 

 

 

12.Bilimlar sinovi tuman bosqichi.

ism, familiyasi

sinfi

fani

o`rni

1

Samandarov Rahmatjon

7

Fizika

I

2

Xaytimov Shoxruh

8

Ingliz tili

I

3

Abdullayev Hamidjon

9

Matematika

II

4

Yo`ldoshev Rasul

8

Fizika

II

5

Tursunboyeva Shahlo

6

Ona tili

II

6

Kenjayev Sultonboy

7

Ingliz tili

II

7

Ataxanov Jahongir

7

Matematika

II

8

Kenjayeva Nafisa

9

Ingliz tili

III

9

Yo`ldoshev Xushnud

8

Informatika

III

10

Sobirov Jasur

9

Informatika

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.Bilimlar sinovi viloyat bosqichi. Fizika.

Samandarov Rahmatjon (7 sinf) – II - o`rin.

 

14.Mustaqillikning 20 yilligiga bag`ishlangan yengil atletika musobaqasi (tuman miqyosida).

41 - maktab- II - o`rin .

 

 

 

 

15. "Kamalak bilimdonlari” tanlovi

v Tuman bosqichi.

41 - maktab- I - o`rin .

v Viloyat bosqichi.

Kamolot yoshlar ijtimoiy harakati Xorazm viloyat bo`limi kengashining faxriy yorlig`i bilan taqdirlangan.

 

16. "Jahon xalq og`zaki ijodi bilag`onlari” tanlovi tuman bosqichi.

41 - maktab- II - o`rin .

 

17. "Toshkent quvonchlari” III – xalqaro bolalar rasmlari biyennalesi tuman bosqichi

41 - maktab- III - o`rin .

 

18. Al – Xorazmiy tavalludining 1228 yilligiga bag`ishlab

URDU da o`tkazilgan ilmiy-amaliy konferensiya va matematik bellashuv

Maktabdan 15 nafar o`quvchi qatnashib yuqori natija ko`rsatdilar.

 

19. "Orol mening – orim mening” tanlovi tuman bosqichi.

Sobirova Barno (9 sinf) - II - o`rin.

 

20. Ko`rik tanlovlarning viloyat, Respublika bosqichlarida hakamlik.

Kenjayev Bahodir - Matematika, informatika o`qituvchisi

v Bilimlar sinovi viloyat bosqichi ( Informatika)

v Bilimdonlar bellashuvi respublika bosqichi ( Informatika)

v "Yilning eng yaxshi fan o`qituvchisi” (Informatika) ko`rik tanloviviloyat bosqichi hakamlar ha’yati a’zosi sifatida ishtirok etdi.

21. " 1 iyun -Xalqaro bolalarni himoya qilish kuni” munosabati bilan 8 sinf o`quvchisi Matsafoyeva Maftuna tuman hokimligining faxriy yorlig`i bilan taqdirlandi.

 

22. Mustaqillikning 20 yilligi munosabati bilan fizika fani o`qituvchisi Yusupov Faxriddin viloyat xalq ta’limi boshqarmasi, viloyat kasaba uyushma kengashi tomonidan faxriy yorliq bilan taqdirlandi.

Maktabimiz faxrimiz
Gurlan tumanidagi 41-son U.O`.T. maktabi.

So'rovnoma

Qaysi fanlarga ko'proq qiziqarli? [?]